Opinie moich klientów

Skorzystałeś z moich usług i chcesz podzielić się opinią z innymi? Zachęcam do pozostawienia komentarza wpisując w wybrane pole swoje dane oraz opinie o naszej współpracy. Nie zapomnij dopisać, czy udało Ci się otrzymać kredyt!

Oceń swoje zadowolenie

Opinie moich klientów

Usa Marek1972
Polecam usługi tej firmy. Pan Seweryn jest super, zna się na kredytach hipotecznych i zawiłosciach ofert, promocjach itp jestem b zadowolony z obsługi. Z perspektywy czasu stwierdzam że wizyty w bankach to strata czasu i nerwów.
Malgorzata Możdrzeń-Pachota
Serdecznie polecam. Pan Seweryn jest to osoba która w sposób rzetelny i kompetentny wykonuje swoją pracę. Kierując się w 100% wiedzą i doświadczeniem Pana Sweryna ,możecie być pewni że osiagniecie to co planowaliście. Pozdrawiam Serdecznie.
Tomasz Michoń
Świetna alternatywa dla zmarnowania ogromnej ilości czasu w chodzeniu po bankach i wysłuchiwaniu ofert - tutaj dodatkowo nikt nie próbuje nas na nic naciągnąć. Polecam
Szymon Makowski
W związku z zakupem mieszkania potrzebowaliśmy wraz z Żoną kompetentnej osoby która pomogłaby nam wybrać odpowiedni kredyt hipoteczny. Niestety wszystkie umowy/oferty są specjalnie skonstruowane w dość skomplikowany sposób a w obecnych czasach łatwo dać się naciągnąć. Pan Seweryn pomógł nam wybrać najlepszą dla nas ofertę.
Michal Kaczykowski
Fachowiec wart polecenia, nie jestem zbyt obeznany w kwestiach kredytów finansowych. Pan Seweryn dokładnie wszystko wytłumaczył, rozwiał moje wątpliwości a na koniec razem wybraliśmy najlepszą opcję kredytu. Współpraca z takimi ludźmi to czysta przyjemność :)
Kasia Strzelec
całego serca, świetny specjalista.
Mateusz Kliza
Rzetelne podejście do klienta wraz z konkretnymi, profesjonalnymi symulacjami kredytowy uwzględniającymi wszystkie aspekty, które mnie interesowały włącznie z wcześniejszą spłatą, nadpłatą z rozróżnieniem na zmniejszenie raty lub skrócenie okresu spłaty - na prawdę polecam.
Daria Wędzina
Człowiek z ogromną wiedzą, dobrym podejściem do klienta i ciekawą osobowością. Wizyta u Pana Seweryna to czysta przyjemność, dość szybko udało się nam znaleźć najrozsądniejszą opcję kredytu.
Paweł Piętka
Profesjonalne podejście, bardzo dobra znajomość aktualnej oferty rynkowej, miła obsługa i sprawne dopełnienie formalności, dobry kontakt. Nie minął miesiąc od rozpoczęcia procedury kredytowej a dostałem pozytywną decyzję kredytową. Polecam.
Anastazja Rawicz
Szczerze polecam, profesjonalne doradztwo kredytowe - w moim przypadku w kwestii kredytu hipotecznego.
Martyna Kusibab
Profesjonalne i kompleksowe doradztwo kredytowe - na zakup mieszkania. Polecam
Tomasz Walas
Ten klient nie zostawił komentarza
Agnieszka Karus
Ten klient nie zostawił komentarza
Łukasz Janczy
Ten klient nie zostawił komentarza
Paweł Barszcz
Ten klient nie zostawił komentarza

Ekspert finansowy w Krakowie Seweryn Rój od ponad 10 lat zajmuje się pomocą w pozyskiwaniu kredytów dla mieszkańców Krakowa. Klienci, którzy szukają wsparcia w zakresie kredytów hipotecznych, gotówkowych czy samochodowych dziś mają szansę bezpłatnie skonsultować się z ekspertem finansowym w Krakowie. Bezpłatne porady dla mieszkańców Krakowa, pomoc w otrzymaniu pomocy finansowej od banku czy wyjaśnienie zawiłych procedur bankowych - to wszystko leży w zakresie działalności eksperta finansowego w Krakowie Seweryna Roja. Ekspert posiada wiedzę z zakresu bankowości finansowej, bieżącego prawa kredytowego oraz liczne kontakty w jednostkach bankowych. Korzystanie z usług eksperta finansowego w Krakowie skraca okres oczekiwania na kredyt finansowy i oszczędza czas klientów. Obszerna oferta krakowskich i katowickich banków umożliwia zaoferowanie kredytu gotówkowego każdej osobie spełniającej warunki. Zapraszamy do kontaktu.